1.جمله ای که به ضمیر ناخودآگاه تلقین میشود باید زیاد تکرار شود.تکرا مثل ضربه ایست که با چکش روی میخ میزنند .با تکرار ضربه ها، میخ بیشتر در دیوار فرو میرود.

2.ضمیر ناخودآگاه فقط زمان حال را میشناسد و هیچ درکی نسبت به زمان گذشته و آینده ندارد.مثال،جمله(بدن من سالم خواهد شد)جمله ایست که شامل زمان آینده میشود و ضمیر ناخودآگاه نمیتواند این جمله را درک کند.پس بهتر است از جمله ،بدن من سالم است، استفاده کنیم که دلالت به زمان حال دارد.

3.جمله ای که گفته میشود باید کاملا همراه با احساس باشد.یعنی در جمله ،من قدرتمند هستم ،باید احساس قدرت هم با اون همراه باشه چون ضمیر ناخودآگاه جزئی از وجود شماست و احساس رو درک میکنه.

4.متن تلقین هر اندازه کوتاه باشد برای ضمیرنآخودآگاه قابل درکتره.

5.متن تلقین باید مثبت باشد.مثال جمله من مریض نیستم در ظاهر جمله مثبتیست ولی بخاطر کلمه مریض، برای ضمیر ناخودآگاه، جمله بار منفی به خودش میگیره .پس بهتره بجای جمله قبلی از جمله،من سالم هستم،استفاده کنیم .

6.برای ضمیر ناخودآگاه قدرت تصویر ذهنی 100بار بیشتر از جمله ایست که تکرار میشود.سعی کنی بجای تکرار جملات از تصویر ذهنی که همراه با احساس خوب ومثبته استفاده کنیم تا بهتر جواب بگیریم.

​قوانین برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه.

چگونه با هیپنوتیزم ذهن را برنامه ریزی کنیم؟

چرا هیپنوتیزم راه مناسبی برای برنامه ریری ذهن است؟

هیپنوتیزم و برنامه ریزی ذهن

​​قوانین برنامه ریزیه ضمیر ناخودآگاه:

جمله ,ضمیر ,ناخودآگاه ,زمان ,تکرار ,میشود ,ضمیر ناخودآگاه ,ایست که ,ای که ,از جمله ,به زمان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

software-web digital news كتابدار فناوری اطلاعات appleservicesinmashhad hhhaa LIMAN ; Make Money So Easy تسلارو anlidise nilorayanehic آموزشگاه علمی نامی یزد